austin-distel-675050-unsplash

PARDAVIMŲ VADYBININKO NUOMA - KAS TAI?

Turite produktą / paslaugą ir norite padidinti pardavimus? Tačiau nenorite išleisti daug pinigų samdant asmenį ir įsipareigojant jam?

Pasirinkite pardavimų vadybininko nuomą!

Kas įeina į nuomojamo pardavimų vadybininko užduotis :

  • Naujų klientų paieška ( B2B ir B2C sektoriai )
  • Bendravimas su esamais klientais ir jų išlaikymas
  • Santykių su potencialiais klientais palaikymas
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas bei analizė
  • Pardavimų veiklos planavimas bei įgyvendinimas
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, pardavimo sutarčių pasirašymas
  • Naujų partnerių paieška bei ryšių mezgimas

KOKIA NAUDA JUMS?

Trumpalaikė sutartis

Siūlome neįpareigojančias ir trumpalaikes bendradarbiavimo sutartis tam, kad galėtumėte įsitikinti, jog su mumis dirbti verta, o gal tiesiog norite išbandyti naują produktą / paslaugą rinkoje.

Naudojami visi turimi ištekliai

Šiai paslaugai įvykdyti pasitelkiami visi įmanomi mūsų įmonės ištekliai: patirtis bei kontaktai; šalti skambučiai ir el. marketingas ; Soc. tinklai bei mokama reklama bei kita

Ilgametė patirtis

Ilgametė patirtis pardavimų sektoriuje leidžia ne tik greičiau nustatyti kliento poreikius, tačiau ir greičiau parduoti produktą / paslaugą. To pasekoje Jūs sutaupote ir laiko ir pinigų.

Išlaidų ir priežiūros sumažinimas

Kadangi dirbama pagal bendradarbiavimo sutartį Jums sumažėja išlaidos darbuotojo darbo priemonių krepšeliui bei jo užimamai darbo vietai, nukrenta mokestinė našta jo atlyginimo atžvilgiu, sutaupomas vadovo laikas jo priežiūrai ir apmokymams. Taip pat Jūs gaunate partnerį, kurio tikslas padidinti Jūsų pardavimus bet kokia kaina nes mūsų tiesioginės pajamos bei bendradarbiavimas priklauso nuo mūsų rezultatų.

BENDRADARBIAVIMO PRINCIPAI

Tikslų nustatymas tai: kartu bendraudami nustatysime kokių tiksliai paslaugų reikia pardavimų padidinimui, kokioms prekėms ar paslaugoms norite padidinti pardavimus,  kokį laikotarpį užims paruošiamieji darbai ir  per kiek laiko galėsime pateikti pirmuosius rezultatus.

Įvertinus mūsų ataskaitas bei veiksmus ir apsisprendus darbuotis su mumis bendradarbiavimo principas labai paprastas - pasirašoma sutartis 3 mėnesių laikotarpiui, po kurio sutartis arba automatiškai prasitęsia tokiam pačiam terminui arba nutraukiama. Jei sutartis galiojanti ilgiau nei 3 mėnesius apie nutraukimą pranešama 14 dienų prieš.

Tokiu būdu Jūs neįsipareigojate ilgam laikui, o mes stengiamės pateisinti lūkesčius ir dėti visas pastangas, kad būtumėte patenkinti mūsų darbais.

Kaina priklauso nuo daugelio faktorių - darbų apimtis; prekių ar paslaugų krepšelio dydžio; teritorijos, kurioje norite padidinti pardavimus; laikotarpio per kurį norite bendradarbiauti bei kita.

VERSLO PLĖTRA

JEI NORITE IŠPLĖSTI VERSLĄ LIETUVOJE AR UŽSIENYJE - PADĖSIME.

Naujų verslo partnerių paieška, prekybinių taškų plėtra, siūlomų prekių/paslaugų asortimento didinimas ir daugiau...

SUSISIEKITE DĖL PAPILDOMOS INFORMACIJOS!

VERSLO PLĖTRA

JEI NORITE IŠPLĖSTI VERSLĄ LIETUVOJE AR UŽSIENYJE - PADĖSIME.

Naujų verslo partnerių paieška, prekybinių taškų plėtra, siūlomų prekių/paslaugų asortimento didinimas ir  daugiau...

SUSISIEKITE DĖL PAPILDOMOS INFORMACIJOS!

Turite klausimų?

Translate »